Forum Studentów Biotechnologii


"Są cztery Prawa Termodynamiki. Najpierw odkryto trzecie z nich, zwane Drugim Prawem;
pierwsze, zwane Zerowym Prawem, odkryto jako ostatnie; Pierwsze Prawo było drugie;
Trzecie Prawo mogłoby właściwie nie być prawem w takim sensie jak pozostałe".

P.W.Atkins

Ogłoszenie

Jeżeli już wysyłacie cokolwiek do prowadzących ze wspólnego maila to PODPISUJCIE SIĘ WŁASNYM IMIENIEM I NAZWISKIEM!!! sprawa z dr Hubertem Cieślińskim niczego Was nie nauczyła?!

Czas kiedy można było się nie podpisywać już dawno minął - bądźmy dorosłymi ludźmi i wypowiadajmy się we własnym imieniu. a poza tym uważajcie na sposób w jaki formułujecie maile - prowadzący nie są naszymi kolegami i łatwo niektórych urazić... zanim wyślecie zapytanie do prowadzącego - sprawdźcie czy nie ma odpowiedzi na nurtujące Was pytanie na forum lub w innych mailach, bo większość rzeczy była wielokrotnie powtarzana przez prowadzących na wykładach/zajęciach i na pewno ktoś pamięta co było powiedziane - w momencie, gdy po raz kolejny pytacie prowadzącego o to samo to widać, że nie chodzicie na wykłady albo w cale nie słuchacie (to nie robi dobrego wrażenia o całym roku).

Jeżeli nie chcecie, aby cały rocznik miał jakiekolwiek problemy z załatwianiem terminów itp rzeczy - to proszę się do tego dostosujcie: podpisujcie się, zwracajcie uwagę na ton swojego maila i jeżeli to na prawdę ostateczność - dopiero wtedy zawracajcie głowę prowadzącego Waszymi pytaniami

z góry dzięki!

Info

Brak pozwolenia na przeglądanie tego forum.

Powrót

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl